Akcesoria marynistyczne jako oryginalne prezenty

idealne prezentySzukając prezentu, który będzie można wręczyć ważnej dla siebie osobie, np. zwierzchnikowi, czy szefowi, warto pomyśleć nad czymś wyjątkowym i eleganckim. Takie właśnie przedmioty można znaleźć w Snob-Shop, w Internecie.

Wyjątkowe zegary

Prezenty dla szefa muszą być niebanalne – i właśnie takimi mogą stać się zegary. Jednak nie takie zwyczajne. Najbardziej zaskakujące i wyjątkowe będą zegary słoneczne. Rozwój cyfryzacji i techniki nie wyklucza bowiem ich istnienia, gdyż mogą stanowić one najlepszą dekorację i wytworzyć klimat w stylu retro. Odpowiednia ich ekspozycja pozwoli na idealną dekorację każdego eleganckiego wnętrza. Zdecydować się można na przykład na duży zegar słoneczny, który jest piękny i klasyczny. Jego tarcza oraz gnomon wykonane są z aluminium w kolorze zgaszonego złota. W dodatku, na tarczy znajduje się róża wiatrów, a także rzymskie cyfry, które oznaczają godziny i znaki zodiaku (z ich łacińskimi nazwami). Zdecydować się można także na klepsydrę z zegarem słonecznym albo na kompas plus zegar słoneczny z ornamentem. Jeszcze inną opcją jest zegar słoneczny (o średnicy 10 centymetrów), znajdujący się w pudełku z palisandru. Na stronie sklepu internetowego znaleźć można również kwadratowy zegar słoneczny z kompasem wykonany z mosiądzu, w kolorze matowego brązu. Zegar z tarczą (o cyfrach rzymskich), posiada kątomierz i gnomon. Kompas natomiast jest z tarczą koloru białego i blokadą igły. Wśród innych opcji znaleźć można zegar w bułaju okrętowym albo w kształtach śruby okrętowej lub łodzi. Wszystkie one odznaczają się wysoką jakością wykonania.

Oryginalne prezenty marynistyczne

Jeśli wie się, że szef jest miłośnikiem żeglugi morskiej albo po prostu lubi eleganckie i nietypowe bibeloty, można z zdecydować się na zakup akcesoriów marynistycznych. Są one niezwykle stylowe i szykowne, a także niebanalne – nie często można je bowiem spotkać w zwykłym wnętrzu. Do wyboru są między innymi: aluminiowe dzwony na zawiesiu, barometry, stacje pogodowe, podpórki do książek (w kształcie kotwicy, breloczki marynistyczne, różnorodnie zdobione kompasy, zestawy: luneta, kompas oraz szkło powiększające; mosiężne lampy i astrolabia, a nawet otwieracze do butelek w kształcie kotwicy. Tego rodzaju prezenty na pewno ucieszą każdego szefa i sprawią, że spojrzy na pracownika “przychylniejszym okiem”. Ponadto, wszystkie te dekoracje oprócz stylowego wyglądu odznaczają się solidnością, trwałością i nienagannym wykończeniem. Będę więc mogły cieszyć obdarowanych przez długie lata.

Odwiedź sklep Snob Shop i wybierz idealny prezent: https://snob-shop.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)