Axitech.pl – panele szklane do kuchni i łazienki

Panele szklane to nowoczesne i funkcjonalne wykończenie pomieszczeń narażonych na częsty kontakt z wodą. Umieszczone na ścianie w kuchni lub w łazience ochronią ją przed zniszczeniem i zabrudzeniami, jednocześnie doskonale się prezentując. Sklep Axitech.pl oferuje wysokiej klasy szklane panele o różnej kolorystyce i stylistyce. Oprócz klasycznego, jednokolorowego szkła, w ofercie znalazły się także fotograficzne panele dekoracyjne.

Oferta sklepu Axitech.pl

Sklep Axitech.pl specjalizuje się w materiałach wykończeniowych do kuchni i łazienek. W jego ofercie znajdują się między innymi coraz częściej pojawiające się w polskich mieszkaniach panele szklane. Uniwersalne idealnie nadają się do każdego mieszkania – zarówno tego urządzonego w stylu klasycznym, jak i tego w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. Dzięki szerokiej ofercie sklepu klient ma możliwość idealnego dopasowania paneli do wykończenia mieszkania – te zapewnią skuteczną ochronę ścian, jednocześnie stanowiąc ważny element dekoracyjny. To doskonałe połączenie estetyki i funkcjonalności, które sprawdzi się w każdym mieszkaniu.

Oryginalne panele fotograficzne

Oprócz klasycznych paneli szklanych jednokolorowych wśród asortymentu sklepu internetowego Axitech.pl znajdują się także panele fotograficzne. Te są niezwykle oryginalne i umożliwiają pełną personalizację. Klient może wybrać jeden z wielu dostępnych w ofercie sklepu wzorów i zaproponować własny. Wśród proponowanych motywów znajdują się krajobrazy, wzory roślinne i zwierzęce, widoki metropolii czy obrazy abstrakcyjne. Wybór jest ogromny, więc nawet bardzo wymagający klient znajdzie w asortymencie Axitech.pl coś dla siebie, dopasowując zdjęcia na szkle do swoich preferencji oraz stylistyki i kolorystyki mieszkania.

Jakie zalety mają panele szklane?

Szklane panele to idealne wykończenie ścian w kuchni lub w łazience – pomieszczeniach, które narażone są na stały kontakt z wilgocią, a tym samym, niezabezpieczone, mogą ulec zniszczeniom. Szło na ścianie skutecznie chroni są zarówno przez działaniem wody, jak i przed zabrudzeniem. Dodatkowo panele szklane doskonale się prezentują – zapewniają ścianom gładkie, estetyczne wykończenie, doskonale dopasowane do stylistyki mieszkania. Niewątpliwym atutem są także zdjęcia na szkle, które umożliwiają pełne spersonalizowanie paneli, a tym samym nadanie pomieszczeniu wyjątkowej atmosfery oraz wyrażenie osobowości właściciela domu.

Zobacz też: Zdjęcia na szkle | Axitech.pl | http://axitech.pl/panele-szklane.html

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)