Cukierki z nadrukiem kluczem do reklamowania firmy

Obecnie, aby odpowiednio wypromować własną firmę, trzeba mieć na to dobry pomysł, bo nie jest to takie łatwe. Wielu “tradycyjnych” form reklamy jest za dużo i zwyczajnie nie rzucają się już w oczy (jak np. zdjęcia produktów w gazetach). Można jednak temu zaradzić.

cukierki z logo firmyCukierki z logo firmy

Jest to niezwykle ciekawa forma promocji firmy, która staje się coraz bardziej popularna. Mimo to nadal sprawia, że dana marka wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Krówki reklamowe są idealnym nośnikiem informacji o danej firmie. Można na nich zamieścić krótkie hasła reklamowe lub logo organizacji. Poza tym, powszechnie wiadomo, że słodycze wszystkim kojarzą się pozytywnie. Kiedy są świeże, odpowiednio słodkie i po prostu pyszne (tak jak w sklepie internetowym sklep-krowki.com), to po ich zjedzeniu ludziom towarzyszyć będą pozytywne emocje, które przeniosą się na pozytywne postrzeganie przedsiębiorstwa. Cukierki z nadrukiem mogą być zamawiane dosłownie przez każdego, nie ma tutaj żadnych ograniczeń, co oznacza, że wybierać je mogą małe firmy i duże organizacje. Takie cukierki są np. dostępne dla osób, które organizują różne wydarzenia kulturalne albo sportowe. Słodkie krówki z nadrukiem świetnie zareklamują dosłownie każde wydarzenie i każdą firmę. Oczywiście mogą zdecydować się na nie także osoby indywidualne, które organizują uroczystości rodzinne (wesela czy baby shower, itd.).

Jak zamawiać?

Warto zauważyć, że dużą korzyścią płynącą z takiej promocji firmy jest łatwość zamówienia tego rodzaju reklamy i brak problemów z jej realizacją. W sklep-krowki dzieje się to w kilku prostych krokach. Zamawiając cukierki najpierw trzeba zdecydować o ich ilości. Warto zauważyć, że tutaj ” 1 sztuka” to 1 plakiet krówek, który w każdym przypadku wyszczególnia ile kilogramów krówek zawiera (np. 1, 5, czy 20). Ceny podane na stronie sklepu mogą się jednak zmieniać – wycena podawana jest każdemu klientowi indywidualnie, najczęściej telefonicznie. Wycena ta ważna jest dwa tygodnie, później trzeba ją ponownie potwierdzić. Następnie, należy ustalić szczegóły projektu graficznego opakowania. Można to zrobić mailowo, telefonicznie, a najlepiej przez formularz kontaktowy na stronie. Sklep musi wiedzieć o wszystkich oczekiwaniach klientów co do nadruku. Na tym etapie mogą oni przesyłać materiały graficzne, ale także gotowe projekty papierków (stworzone na podstawie proponowanego przez sklep wykrojnika). Jak widać, proces jest szybki i prosty, a reklama naprawdę skuteczna więc warto się na nią zdecydować.

Zobacz więcej: http://sklep-krowki.com

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)