Fantastyka w mojej głowie

Jestem młodym człowiekiem, który nieco odstaje od towarzystwa i rówieśników, a w każdej wolnej chwili żyje światem fantastyki i baśni. Dlaczego? Tak jest łatwiej i przyjemniej i wcale nie jestem zamknięty na rzeczywistość, po prostu fantastyka przynosi mi dodatkową radość oraz spełnienie moich marzeń, a w wolnych chwilach sam wymyślam fantastyczne historie, które spisuje w scenariusze i chowam do szuflady. Mam nadzieję, że w przyszłości wykorzystam je do stworzenia fantastycznych gier, bądź filmów krótkometrażowych, to moje największe marzenie.

Na razie jednak muszę skończyć szkołę średnią oraz dostać się na studia filmowe w łodzi, gdzie będę doskonalił swój dar pisania oraz swoją pasję, jaką jest fantastyka. W swojej szufladzie mam już ponad dwadzieścia scenariuszy na fantastyczne opowieści oraz gry, które wymagają oczywiście dopracowania i poprawek, jednak myślę, że są godne aby ujrzeć światło dzienne. Nie wiem jak to się dzieje, ale nowe pomysły na opowieści, które umieszczam w portalu fantasy mystery.pl same rodzą mi się w głowie, czasem rano wstaję i spisuję sen, który potem jest moim nowym scenariuszem.

Mam dar wymyślania niestworzonych historii o smokach i potworach i postanowiłem go wykorzystać w przyszłości, mam nadzieję że z zamierzonym skutkiem i sukcesem.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)