Gry hazardowe

Jedną z bardziej popularnych oprócz ruletki gier hazardowych uprawianych w kasynach całego świata oraz w Polsce jest blackjack. We wszystkich kasynach można spotkać nałogowych graczy namiętnie korzystających z tej gry. Korzystają tę grę tradycyjnie w kasynach lub przez kasyna internetowe. Blackjack jest to gra, która zafascynowała cały świat. Oprócz nazwy Black Jack często nazywana jest oczkiem lub 21. Do zagrania w ta grę potrzebne są karty. Jeśli znajdujemy się w kasynie siedzimy naprzeciwko krupiera.

Gra ta polega na tym, że musimy pokonać krupiera poprzez to, aby uzyskać sumę jak najbliższej 21 punktów. Jednak nie możemy przekroczyć sumy 21 punktów. Jeżeli przekroczymy oczko to wtedy przegrywamy w nasze pieniądze zgarnia wygrany krupier. W przypadku, kiedy osiągniemy taką samą ilość punktów co krupier to suma jaką gracz postawił zostaje mu zwrócona. Jest to gra, która wciąga wszystkich odwiedzających kasyna. Niektórzy stosują pewne metody, aby wygrać. Między innymi liczą karty. Jednak by liczyć karty trzeba mieć doskonałą pamięć. Najwięcej emocji sprawia, gdy siedzimy bezpośrednio przed krupierem. Gdy są odkrywane są karty przez krupiera nasze emocje sięgają zenitu. Jednak większe emocje mamy, gdy siedzimy w tradycyjnych kasynach. Jednak te internetowe kasyna również na nas działają, jednak już w mniejszym stopniu. Pieniądze, które obstawiamy w kasynie tradycyjnym czy internetowym są to takie same pieniądze. W oczko możemy również tak samo przegrać lub wygrać. Jednak czasem się zdarza, że kasyna oszukują graczy. Krupier jest nauczony jak prawdziwie oszukiwać. Tak, aby nikt nie zauważył.

Musi mieć do tego przede wszystkim sprawne ręce, by móc podłożyć karty przy swoim stanowisku. Tak samo gracze potrafią oszukiwać. Są w tym również mistrzami tak jak krupierzy. Pilnują krupierów a chwile ich nie uwagi wykorzystują by oszukać a następnie wygrać. Na świecie jednak nie ma dużo takich sprawnych oszustów. Ukryte kamery w kasynach wykryją każde oszustwo. A oszuści nie mają już prawa wstępu do tego kasyna.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.2/10 (13 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)