Kolorowa wiosna

Tegoroczna wiosna i lato bez wątpienia są zniewolone przez dwa kolory: żółty i zielony. Dominują one zarówno w ubraniach jak i makijażu, obuwiu i dodatkach. Osoby, którym w tych kolorach nie do twarzy nie musza się zbytnio martwić, ponieważ moda zmienia się bardzo szybko i z nastaniem jesieni modne będą inne kolory. W sklepach roi się od odzieży damskiej w tych odcieniach począwszy od rajstop a skończywszy na sukienkach wiosennych oraz sukienkach letnich.
Ponieważ każde ubranie teraz jest produkowane w różnych odcieniach zieleni i żółci można ubrać się na jeden kolor o różnych tonach. Również te dwa kolory w połączeniu ze sobą świetnie wyglądają. Wystarczy tylko, aby każda z pań znalazła idealny odcień dla siebie. Odzież damska w tych barwach jest najchętniej kupowana przez kobiety. Nawet gwiazdy na wielkich galach posiadają suknie wiosenne we wspomnianych kolorach. Na letnich pokazach mody dominują sukienki lata w mieszaninie obydwu kolorów.
Ta kompozycja idealnie pasuje na tą słoneczną porę roku. Kolor zielony ma długą tradycję na początku był symbolem zwycięstwa i dobroci obecnie symbolizuje nadzieje. Natomiast kolor żółty to oznaka zdrady i oszustwa. Dwie jaskrawe barwy o przeciwstawnych znaczeniach a tak do siebie pasują tu sprawdza się powiedzenie, że przeciwstawne rzeczy się przyciągają. Kobiety zapytane o modne w tym sezonie kolory są bardzo zadowolone, ponieważ czują się w nich odważne i bardziej pewne siebie. Odzież damska w tych dwóch barwach sprawia, że czują się weselej i częściej się uśmiechają oraz je to odmładza. Te jasne kolory świetnie się komponują na ciele osób, którym zabrakło czasu na opalanie.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)