Legendarne smoki powracają w grach na przeglądarkę. Znasz te propozycje?

Postać smoka to fikcja, o której wielu zaciętych graczy nie zapomniało – dzięki temu powstały gry w oparciu o tego latającego gada. Zianie ogniem, zwinne poruszanie się, znajomość magii i mowy ludzkiej – czy te elementy spotkasz w najpopularniejszych grach?

Walcz, zdobywaj nowe terytoria i odznaczenia, pokonaj smoki

Tereny pełne niespodzianek, złych potworów, mięsożernych smoków i ludzi, których trzeba ocalić przed zagładą. Walcz lub zgiń – to główne założenie każdej z tych gier. Myślisz, że dasz radę pokonać waleczne, latające maszyny do zabijania? Przekonajmy się!

Pierwsza propozycja – War of Dragons

Gra, której klimat to przesycone magią fantasy. Główny bohater udaje się w podróż po całym świecie. Jego zadaniem będzie walka z potworami, w tym ze smokami, które rozgrywki na rozgrywkę stają się silniejsze. Bierz udział w eventach, eksperymentuj z magią, rozwijaj swoją postać i postaraj się bezpiecznie przemierzyć jak największy dystans.

smoki w grach

Dobra grafika w grze na przeglądarkę? Dlaczego nie!

Drakensang Online to gra ciesząca się sporym uznaniem wśród wymagających graczy, a to wszystko za sprawą dobrej grafiki, dostosowanej do klimatu, w którym utrzymuje się gierka. Smok Świata Mroku to postać, która wysyła wszystkie potwory do walki z Tobą, niezależnie od tego, czy jesteś przygotowany, czy nie. Doskonal swoje umiejętności, wykonuj polecone Ci zadania, ocal świat i zostań bohaterem, który wyzwoli ludzkość spod działania nieprzychylnego wroga. Dodatkowo, możesz zawierać sojusze z innymi graczami i połączyć swoje siły. To rozrywka na wiele długich godzin – gwarantujemy!

Smoki Nightwood – wieloosobowa gra online

Wcielasz się w hodowcę gadów, takich, które potrafią zawładnąć światem. W tym przypadku ze smokami współpracujesz i jesteście razem po to, by walczyć z magicznymi stworami. Przy okazji swojej wędrówki przez las Nightwood spotka Cię mnóstwo przygód i zadań do wypełnienia.

Gra strategiczna, w której spotkasz nie tylko smoki

Bestie, które rządzą grą wyglądają obrzydliwie fantastycznie, a to wszystko za sprawą dobrej grafiki, która nie zawsze jest uwzględniana przy grach strategicznych. W Battle od Beasts budujesz złowrogie obszary, jesteś władcą własnych potworów, szkolisz je i uczysz walki, zbudujesz dla nich wybiegi, otoczysz specjalistyczną opieką. Po tym wszystkim zasiadasz i patrzysz, jak zdobywają dla Ciebie kolejne tereny. Czyż to nie brzmi pięknie?

Coś dla mniejszych użytkowników

Przyjazna grafika, ciepłe kolory, pięknie narysowany smok i jego otoczenie – właśnie czegoś takiego potrzebowali mali fani tych stworzeń. Smok Wako to gra platformowa, w której wcielasz się w postać fioletowego smoka, a Twoim zadaniem jest zbieranie monet i unikanie ataków wrogów. Czy poradzisz sobie z takim zadaniem?

Materiał nadesłany przez redakcję Game Pine

Game Pine

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głosy)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +1 (z 1 głosy)