Pamiątki ze ślubu – fotografia ślubna

Jak wielu fotografów jest dostępnych na rynku, dowiemy się jak zaczniemy szukać tego “jedynego”. Nie wszyscy “grzeszą” talentem i artystycznym wyczuciem, dlatego każdemu z osobna musimy się dobrze przyjrzeć. Nasza decyzja musi być podparta opiniami o danych fotografach, dostępnymi w Internecie. “Ogarnąć” Internet pomoże nam wyszukiwarka Google, która w tej roli sprawdza się wyśmienicie. Gdy wpiszemy słowa “fotografia ślubna” otrzymujemy po chwili wszelkie potrzebne informacje.

Jakie to łatwe i dostępne na wyciągnięcie ręki! Kiedy zapoznamy się z tymi informacjami, przychodzi czas na dokonanie ostatecznego wyboru. Nie podejmujmy tej decyzji pochopnie, bez pewności, bo możemy potem jej żałować. Przeglądnijmy zdjęcia dostępne w Internecie i zobaczymy jak sprawdzają się w realu. Takie rozwiązanie gwarantuje sukces, który się objawi magicznymi zdjęciami ze ślubu i wesela. Szukajmy fotografa raczej z okolic, dalsze odległości wiążą się z większymi kosztami. Nie oszczędzajmy na fotografie, ale także nie popadajmy w obłęd. Oczywiste jest to, że zdjęcia z tego dnia pozostaną z nami na zawsze, inaczej niż nasze wspomnienia, które są bardzo ulotne i nietrwałe.

Organizacja najpiękniejszego dnia w życiu

Wiąże się z tym wiele spraw, że ciężko się zabrać za te czynności. Jednak mając określone cele, zadania, sporządzone plany, łatwiej nam będzie się z tym zmierzyć. Na pierwszy ogień idzie lokal, w którym urządzimy wesele. Nie każdy dom weselny będzie dla nas odpowiedni, decydują tu względy wielkościowe i ilościowe. W zależności, jak duże przyjęcie urządzamy, odpowiednio wielkiej sali potrzebujemy. Goście muszą mieć zagwarantowany komfort i wygodę, każdy powinien czuć się swobodnie na swoim miejscu i bez skrępowania z niego wyjść. Aby goście się dobrze bawili, musi być zespół, który rozkręci nasze przyjęcie. Ponadto musimy opracować menu, a w nim potrawy, które będziemy serwować naszym gościom weselnym. Radziłabym wybierać dania tradycyjne, polskie, aby nie okazało się, że goście narzekają i są głodni. Z ważniejszych spraw, jakie jeszcze przed nami, to zakup sukni ślubnej, wiązanek, sukien dla druhen, garnituru dla pana młodego, wybranie wystroju kościoła itp.

Foto by Łukasz Ostrowski - lukaszostrowski.com

Foto by Łukasz Ostrowski – lukaszostrowski.com

Podsumowanie

Jest wiele do zrobienia, ale mając przejrzysty plan, trzeźwy umysł i odrobinę chęci i samozaparcia, jesteśmy w stanie zorganizować sami “ten” dzień. Warto rozpocząć organizację i planowanie uroczystości na długo przed terminem, unikniemy w ten sposób problemów i stresów.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głosy)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)