Popularne strategie pokerowe

W pokerze zarówno tym profesjonalnym jak i amatorskim gracze mają bardzo wiele różnych technik grania, które mogą ich doprowadzić do zwycięstwa. Obecnie najpopularniejszymi strategiami są strategie licytacji. Oczywiście na strategię gry w pokera składa się bardzo wiele różnych elementów, ale to właśnie licytacja decyduje o prawdziwym charakterze pokera i odróżnia tą grę o wielu innych gier karcianych. Nawet jeżeli nie gramy na prawdziwe pieniądze, tylko żetony to i tak licytacja ma bardzo duży wpływ na styl naszej gry.

Dobre strategie pokerowe polegają oczywiście na tym, że nie licytujemy pochopnie, tylko zawsze kierujemy się jakimś z góry narzuconym celem. Grając w pokera przeważnie licytujemy w sytuacji kiedy uważamy, że mamy dobrą rękę i chcemy zgarnąć niezłą sumkę. Zdarzają się również i gracze ze słabą ręką, którzy licytują bardzo ostro próbując zastraszyć sowich przeciwników. Technik licytacji jest naprawdę bardzo wiele i najlepsi pokerzyści poprzez licytację mogą zdziałać naprawdę cuda.

pokerZnajdź najlepszą dla siebie strategię pokerową na http://pokerbreaklive.net/strategie-pokerowe/

Jeżeli chcemy zostać dobrymi pokerzystami i umieć rozsądnie licytować się z pozostałymi graczami to w pierwszej kolejności powinnyśmy bardzo dokładnie poznać zasady gry w pokera. Dużą rolę odgrywa tutaj również umiejętność zarządzania naszymi pieniędzmi lub żetonami oraz oczywiście obliczanie szans na wygraną w pokerze. Jeżeli będziemy mogli dokładnie obliczyć nasze szanse na wygrane w pokerze to uda nam się zaoszczędzić sporo pieniędzy nawet grając z bardzo dobrymi pokerzystami. Wielu, zwłaszcza początkujących pokerzystów bardzo rzadko obliczają swoje szanse na wygraną przez co tracą sporo pieniędzy. Umiejętność szacowania naszych szans daje nam bardzo wielką przewagę nad konkurentami i dzięki tej technice powinnyśmy poradzić sobie z zawodnikami na niskim i średnim poziomie.

Na profesjonalnych pokerzystów to oczywiście za mało i tutaj musimy zastosować zdecydowanie skuteczniejsze strategie pokerowe. Jeżeli chcą Państwo dokładnie obliczyć swoje szanse na wygraną w danym rozdaniu to w pierwszej kolejności należy sprawdzić wszystkie nasze auty – czyli to ile dobranych kart może tak naprawdę poprawić nasz układ. Oczywiście profesjonalni pokerzyści nie szacują tylko swoich szans na dobranie korzystnych kart, ale również biorą pod uwagę jakie karty mogą dopasować naszym rywalom i czym mogą Nas ewentualnie pokonać. Szacowanie naszych szans na zwycięstwo może być dla początkujących pokerzystów bardzo skomplikowane, ale przy odpowiednim doświadczeniu nasza gra szybko się zautomatyzuje.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.0/10 (1 głosy)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)