Przedślubne wskazówki

Jeśli chcemy bez stresu i zmartwień przejść przez okres przygotowań, warto zacząć je stosunkowo szybko. W innym wypadku narazimy się na niepotrzebny stres i narastające problemy. Postępując zgodnie z radami, które zamieszczę w tym artykule, łatwo i przyjemnie przebrniemy przez czas organizacji ślubu i wesela. Zatem zaczynamy! Pierwsza, główna zasada to zająć się tym tematem najszybciej jak się da. Zyskamy dzięki temu zapas czasu. który może nam się bardzo przydać w kryzysowej sytuacji. Ponadto, w okresie narzeczeństwa, dobrze by było gdybyśmy wykonywali zapiski i plany. Są one nieocenioną pomocą w burzliwym czasie przygotowań. Opiszę teraz, krok po kroku, jakie obowiązki na nas spadają i jakie decyzje będą do podjęcia. Podzieliłam tą wiedzę na dwa podrozdziały: ŚLUB i WESELE.

ŚLUB

Mylne jest przekonanie, że organizacja ślubu to proste zadanie. Myślą tak tylko Ci, którzy się jeszcze z tym tematem nie spotkali. Ceremonia w kościele trwa niecałe dwie godziny, a ogrom spraw, które czekają, jest przygnębiający. Organizację powinniśmy zacząć od wizyty u księdza proboszcza, który ustali wspólnie z nami, dogodny termin ślubu. Mając tą datę, wybieramy się na “łowy” lokali weselnych. Mnogość sal i domów weselnych, znacznie utrudnia nam podjęcie ostatecznej decyzji, ale przy odrobinie zapału, poradzimy sobie z tym. Kolejne sprawy to wybór orkiestry, sukni ślubnej, garnituru, wystroju kościoła itp.

WESELE

Jak wspomniałam wcześniej, w naszej okolicy na pewno jest wiele sal weselnych, które będą spełniać nasze oczekiwania. Problem w tym, czy mają wolne terminy akurat w dzień naszego ślubu i czy pomieszczą naszych gości. Ten ostatni aspekt powinien być dopilnowany przez nas, bo porażką byłaby sytuacja, kiedy goście czuliby się niekomfortowo lub nie mieli swojego miejsca.

FOTOGRAF ŚLUBNY

Znaleźć odpowiedniego fotografa to także niemały wyczyn, bez porad sobie nie poradzimy. Dobrym sposobem jest skorzystanie z wyszukiwarki Google, która wykona całą pracę za nas. Wpisujemy frazę “fotograf ślubny” i odczekujemy chwilkę, aż załadują się wyniki. A wiadomości będą różnorakie i wszechstronne, wszystko prostym i nieskomplikowanym językiem. Teraz pozostaje nam się tylko z tym zapoznać i będziemy mieć ogólne pojęcie i rozeznanie w temacie. Idealny fotograf to osoba kompetentna, uzdolniona, skromna i odpowiedzialna. Doskonale by było, gdyby pochodziła z niedalekiej okolicy i zaproponowała bogatą ofertę usług w atrakcyjnych cenach, a przy tym posiadając niezwykłe wyczucie i talent.

Fotografia Ślubna - Kielce

fotografia ślubna w Kielcach – http://www.nasdwoje.com.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głosy)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)