Ruletka

Prawidła oraz wskazówki w ruletce

Gra hazardowa, jaką jest ruletka ma swoje określone zasady gry oraz prawidła i wskazówki, według których powinniśmy podchodzić do tej gry, aby mieć większe szanse na wygraną. Wielu hazardzistów bowiem twierdzi, że zna i stosuje wypróbowane techniki i metody wygrywania w ruletce, jest to jednak nieprawda, gdyż ruletka to jedna z wielu losowych gier hazardowych, w której liczy się tylko szczęśliwy traf. Inna sprawa to fakt, iż istnieją dwa rodzaje ruletki, a mianowicie jest to ruletka europejska z jednym zerem (0) oraz ruletka amerykańska z dwoma zerami (0, 00), przy czym większe szanse na wygraną mamy grając w ruletkę europejską i jeżeli tylko mamy wybór, powinniśmy wybierać stół do gry ruletki europejskiej.

Ponieważ ruletka jest typową grą losową, opartą na rachunku prawdopodobieństwa, nie mają znaczenia żadne układy oraz przepowiednie innych graczy, wypadnięcie na kole każdej liczby ma takie same prawdopodobieństwo wraz z powtórzeniami. Zatem wszystkie zasady i złote środki na wygraną dostępne w publikacjach prasowych oraz innych źródłach są nie prawdą i należy je traktować z przymrużeniem oka. Również teoria o wadliwych kołach do gry w ruletkę jest nieprawdziwa, wszystkie koła w dzisiejszych czasach są idealne i nie ma możliwości wypadnięcia danej cyfry ze względu na wadliwość koła.

Również obstawianie pięciu liczb na kole jest niesłuszną strategią, gdyż prawdopodobieństwo wygranej w takim układzie jest nieznacznie większe niżeli prawdopodobieństwo wygranej przy obstawionej jednej liczbie. Jedyną prawdziwą i dobrą strategią na grę w ruletkę, jest rozważne i stopniowe obstawianie poprzez inwestowanie małych kwot pieniężnych, bowiem przy przegranej nie tracimy wszystkiego i mamy dalsze szanse na granie i wygrywanie w ruletce. Również możemy zastosować się do techniki obstawiania jednego koloru, jednak z tego tytułu nie możemy liczyć na duże wygrane, gdyż kolor jest bardzo nisko obstawiany.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)