Szybka partyjka w pracy

W internecie spotkać możemy wiele serwisów oferujących nam możliwość grania w gry bez konieczności ich instalacji. Gry online cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ mamy do nich szybki i darmowy dostęp — to idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdy zmuszeni jesteśmy zabić czas i nie do końca wiemy, w jaki sposób moglibyśmy to uczynić, ale także sposób na szybką i krótką rozrywkę w pracy, jak szef nie patrzy.

Na takich platformach oczywiście stałym elementem są również gry karciane i często stanowić one mogą inspirację do zgłębienia się w tajniki takich gier jak poker czy black jack. Sama gra w pokera posiada kilka głównych odmian, które królują na największych światowych turniejach pokerowych. Są to przede wszystkim Texas Holdem i Omaha. Nie są one obce nawet pokerowym amatorom, gdyż to właśnie od nich zaczynają oni swe przygody z tą formą rozrywki.

Gry karciane online to nie tylko sposób na oderwanie się na moment od pracy czy forma spędzenia wolnego czasu — dla wielu ludzi stało się to regularnym sposobem na zarabianie pieniędzy, a spora część z nich ogranicza się wyłącznie do gry online. Zarobki zawodowych pokerzystów mogą przyprawiać o zawrót głowy, jednak na ochłodę przychodzą informację o tym, gdy najlepszym jednego wieczora z konta uciekają dziesiątki, a czasami nawet setki tysięcy dolarów.

promocje pokerowePieniądze z nieba Ci nie spadną, więc przestań marzyć o grach i weź się do prawdziwej pracy!

Prawdą jednak jest, że przy zachowaniu stalowych nerwów i świadomości własnych możliwości odrabiają te sumy w przeciągu kilku dni, by po tygodniu stanąć na nogi z zapasem pieniędzy na kolejne dwa lata, ale to są profesjonaliści. Dla dobra każdego z nas lepiej zająć się prawdziwą pracą, a w karty pograć wyłącznie dla rozrywki. Na całe szczęście większość z nas ma głowę na karku i gry karciane traktują właśnie jako formę spędzenia wolnego czasu. Jednakże jak już ktoś musi zdecydować się na wkroczenie na ścieżkę zawodowego pokerzysty, musimy zdawać sobie sprawę ze wszystkich ciemnych stron tej formy zarobkowania pieniędzy.

Pierwszą i można by powiedzieć jedyną, na której w zasadzie powinniśmy zakończyć wymienianie wad tej profesji, jest polskie prawo, według którego zarabianie pieniędzy poprzez grę w pokera jest przestępstwem, tak więc niewiele moglibyśmy zrobić z większymi sumami, które udałoby nam się zgromadzić w wygranych turniejach. Kupno nowego samochodu mogłoby gryźć się z naszym obrazem w oczach sąsiadów, według których do tej pory ledwo wiązaliśmy koniec z końcem.

Konieczna byłaby przeprowadzka do bardziej liberalnych krajów Unii Europejskiej. Jednakże mimo niebezpieczeństwa i czujnego oka urzędu skarbowego mamy w kraju profesjonalnych graczy, dla których poker jest jedynym źródłem utrzymania.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)