Uzależnienie od hazardu

Najpopularniejszymi grami hazardowymi, w które można zagrać w największych kasynach na pieniądze to ruletka, Blackjack oraz baccarat. Wiele tych gier ma w zasadach, aby móc wygrać z krupierem. Tak jest w przypadku blackjacka, gdzie musimy uzyskać lepszy wynik od krupiera, ale musimy być blisko 21 punktów. Tak również baccarat to gra, która polega na wygraniu z krupierem. Jest to prosta gra karciana. Polega ona na zdobyciu większej ilości punktów w kartach od przeciwnika, którym możesz być ty lub krupier.

W tej grze krupier używa osiem talii kart. Oprócz ciebie może uczestniczyć w tej grze nawet 13 zawodników. Na początku krupier rozdaje dwie lub trzy karty. Celem takiej gry jest osiągnięcie liczby dziewięciu punktów. Gra ta polega na dobieraniu kart według ustalonych zasad. Punkty są przypisane poszczególnym kartom. Wiele klientów decyduje się na taką grę w kasynach. Niektórzy wolą oczko a inni ruletkę. Wiele w tych grach zależy od naszego szczęścia w danej grze. Ale jak mówi przysłowie, kto ma szczęście w miłości nie ma szczęścia w kartach. I czasem te polskie przysłowia się jak najbardziej sprawdzają. Wchodząc do kasyna decydujemy się w końcu na jakąś grę hazardową. Przysiadamy się do stolika z drinkiem i zaczynamy grać. Znamy się na podstawowych zasadach gry i próbujemy swoich sił. Wygrywamy lub przegrywamy. Wracamy do domu spłukani lub z wygranymi. Kasyna to miejsca, w których możemy stracić cały dobytek naszego życia. Jeżeli nie będziemy grac głową będziemy przegrywać. A jeśli przegramy to również stracimy nasze cennie zarobione pieniądze. Niektórzy nie myśląc o swojej rodzinie popadają w długi.

Zadłużają się u właścicieli kasyn na bardzo pokaźne kwoty. Nie mogąc ich spłacić są ścigani przez ludzi właściciela danego kasyna. Gra hazardowa wciąga. Powoduje, że popadamy w nałóg. To ten sam nałóg jak papierosowy czy alkoholowy. Z każdego jednak nałogu możemy się wyleczyć. Wystarczy tylko głęboko chcieć. Wiele osób wyszło z tego nałogu i opowiada, co hazard może zrobić z człowiekiem. Do jakiego stanu może go doprowadzić. Zastanówmy się nad tym wcześniej, za nim rozpoczniemy grę.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.4/10 (19 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)