Zaczniemy od sufitu w kuchni plus lampy led na bokach

Dzisiaj na Chudym Blogu kolejny wpis poświęcę oświetleniu diodowemu. Chciałbym się dzisiaj skoncentrować na tym jak najlepiej wykorzystać możliwości jakie stwarza takie oświetlenie i gdzie najlepiej je zamontować. Jeśli macie jakieś sugestie to zachęcam do komentowania, korzystając z formularza na dole strony.

Planuję zamontować u siebie na suficie podwieszanym w kuchni listwy led. Tego rodzaju rodzaje oświetlenia rewelacyjnie sprawdzają się jako oświetlenie kuchni. Do tego będzie jeszcze pod szafką w celu doświetlenie blatu.

diody z lampy led do sufitów W sumie te diody emitują jasne światło, co dla mnie nie ukrywam jest bardzo istotne odnośnie instalacji oświetleniowej w moje kuchni. Poza tym zachęciła mnie też oszczędność prądu, co zdecydowanie jest w dzisiejszych warunkach coraz istotniejsze szczególnie dla mnie ponieważ coraz bardziej odczuwam rachunki przychodzące co 2 miesiące. Oświetlenie kuchni jest o tyle ważne, że w kuchni spędzamy dużo czasu na przykład gotując, piekąc. Do przygotowania potraw potrzebne jet dobre światła, co by sobie palca nie uciąć…

Później rozważę rozszerzenie instalacji na inne pomieszczenia. Aktualnie technologie te bywają wykorzystywane jako oświetlenie sufitowe. Chcę powoli całkowicie odejść od żarówek. Aktualne rozwiązania są doskonałą alternatywą dla popularnych żarówek energooszczędnych, czy halogenów używanych często jako oświetlenie sufitowe, a w zastosowaniu takim sprawdzają się na prawdę świetnie. Zwykle oświetlenie sufitowe to dosyć nietypowa forma oświetlenia, dlatego chcę na suficie zamontować listwy a dodatkowo na ścianach po bokach specjalne lampy led.

Później korytarz i klatka schodowa, jestem bardzo ciekawa, czy rzeczywiście i na ile spadną opłaty za prąd, bo trochę się wykosztuje, ale powoli, powoli damy radę.

Zobacz też:

  1. Lampy na sufit wykorzystujące technologię oświetlenia led
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)