Zanurz się w świecie fantasy, genialne gry MMO!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby stać się bohaterem? Chciałeś wyruszyć w daleką podróż, w poszukiwaniu przygód i rozwijaniu swoich umiejętności, ale rzeczywisty świat nie spełniał Twoich oczekiwań? Zbyt mały i zwyczajny, do tego odkrycie go leży daleko za granicami twoich możliwości – brak pieniędzy, praca i rodzina, która trzyma cię w miejscu. Jest jedno rozwiązanie – Gry MMO.

Fot. Flickr.com CC 2.0 Sai Pennell

Aion – wybierz, po której stronie chcesz stać

Platforma: Komputer

Gdy bóg Aion stworzył ludzi powierzył Drakanom opiekę nad nimi, jednak Ci zapragnęli władzy i zbuntowali się przeciwko światu. Rozpoczęła się długoletnia wojna, która podzieliła uniwersum na dwie części. Jedna z nich pragnęła pokoju, druga nie mogła pogodzić się z wizją sojuszu. Gra oferuje szeroki wybór cech postaci, zaczynając od miejsca pochodzenia, kończąc na szczegółowych ustawieniach wyglądu (w tym nawet wysokości oraz wagi bohatera). Dostępne są takie funkcje jak wytwarzanie przedmiotów i latanie. Aion jest jedną z bardziej popularnych gier, młodzież doskonale ją zna.

Liga aniołów czeka na twoją pomoc!

Platforma: Gra na przeglądarkę

Dawno temu Liga Aniołów sprawowała opiekę nad Etheriom. Strażnicy czerpali swoją moc z Pieczęci życia, którą na nieszczęście świata skradły Siły Ciemności. Anioły straciły swoją dawną siłę, przez co nie mogły już bronić ludzi. Postanowiły zwrócić się o pomoc do swoich podopiecznych. Ludzie, którzy stanęli u boku rycerzy Ligi, zostali okrzyknięci mianem Mężnych. By odwdzięczyć się za lata ochrony, poprowadzili Anioły do walki, wspierając ich armię. Do wyboru jest parę ras postaci, w tym kilka podras aniołów o różnych cechach i umiejętnościach. Gra wciągnie Cię i pozwoli wczuć się w rolę bohatera, od którego zależą losy świata.

 

 

Gdy świat pogrąży wojna – Lineage II

Platforma: Gra na przeglądarkę

150 lat temu konflikty polityczne ogarnęły cały świat. Aden. Elmore i kontynent Gracia toczyły ze sobą nieustanne walki. Gdy każde z nich pożądało niezależności, spór zżerał państwa od środka. Masz możliwość wcielenia się w jednego mieszkańca krainy, wybierając, po której stronie konfliktu chcesz stanąć. Każdy Twój czyn ma ogromne znaczenie, w tym świecie nie jest się bezkarnym. System karmy nalicza Twoje złe i dobre uczynki, dodając odpowiednie kategorie i oznakowanie. Pomaga to w rozróżnieniu gracza, któremu nie powinno się ufać ze względu na jego występki i ułatwia dobierania członków do grupy.

VN:D [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głosy)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)